لینک اپیزودهای پادکست بازاریابی خودمانی در اپلیکیشن کست باکس …

از مدت ها قبل، در کنار همه دغدغه ها و فعالیت های روزمره، مترصد فرصتی بودم که با رسانه غنی تری، میزبان علاقمندان و فعالان حوزه های مرتبط با بازاریابی و کسب و کار باشم. این بار فرصتی دست داد تا با تولید و نشر پادکست های مناسبتی، کمی جدی تر به موضوعات، چالش ها و تجربیات مرتبط با این حوزه بپردازم و نتیجه اش شد پادکستی با عنوان “بازاریابی خودمانی”.

خودمانی از این جهت که به مسائلی خواهیم پرداخت که جزو موضوعات و چالش های روز کسب و کارهای ایرانی در حوزه های بازاریابی و کسب و کارند، به دور از حاشیه، دغدغه و ملاحظات دست و پاگیر.

در این صفحه هم لینک اپیزودهای تهیه و منتشر شده در اپلیکیشن کست باکس رو به مرور آپدیت و تقدیم شما علاقمندان خواهم کرد:E04 | گفتگو با سروش مرادی – مدیر مارکتینگ شرکت پادایران

یه صبح بارونی توی یکی از روزهای آخر اسفند، میزبان سروش مرادی عزیز، مدیر مارکتینگ شرکت پادایران (در زمینه تجهیزات و دکوراسیون مدرن اداری) بودم و راجع به محورهای مختلف بازاریابی در این صنعت، انگیزه ها و رفتار خریدار، عوامل محیطی موثر بر صنعت مبلمان، استراتژی جایگاه یابی شرکت پادایران، یکی از سیاست های تبلیغاتی این شرکت و … گپ زدیم.
محتوای این اپیزود هم برای فعالان و علاقمندان حوزه بازاریابی و کسب و کار می تونه مفید باشه و هم برای مجموعه های علاقمند به ریدیزاین محیط اداری و اطلاع از برخی از ریزه کاری های این تصمیم ….

https://castbox.fm/vb/474774231E03 | صحبت از تغییراتی در مورد قیمت هاست

اگه در یه شرکت تولیدی مشغول به فعالیتین و جزو مدیران عالی و میانی حوزه های مرتبط با بازاریابی و فروش هستین، شنیدن این اپیزود رو به شما توصیه می کنم. اگه در ایران زندگی می کنین و مسئولیت تصمیم گیری یا انجام خریدهای منزل و یا شرکت و مجموعه ای رو به عهده دارین هم باز شنیدن این اپیزود رو بهتون پیشنهاد می کنم. صحبت از تصمیمیه که برای همه ما پیامدهای زیادی رو داره. صحبت از تغییراتی در مورد قیمت هاست. چطور؟ خدمتتون عرض می کنم.

https://castbox.fm/vb/471758034

E02 | اندر مصائب شرکت ها برای خرید هدایای نوروزی

احتمالا خیلی از شما عزیزانی که دارین این فایل رو گوش میدین، در یه کسب و کار بزرگ، متوسط و یا کوچک مشغول به فعالیتین و اتفاقا این روزها، یکی از روزهای مهم برای تصمیم گیری شرکت و مجموعه شما جهت تامین و اهدای هدایای عید محسوب میشه. اگه هنوز در این خصوص تصمیم نگرفتین و یا تصمیم گرفتین و اقدام نکردین، شاید شنیدن این اپیزود برای شما خالی از لطف نباشه.

https://castbox.fm/vb/469295843

E01 | گفتگو با محمد آجدانی – معاون بانکداری نوین شرکت داتین

یه آخر وقت چهارشنبه بهمن ماهی، میزبان محمد آجدانی، معاون بانکداری نوین شرکت داتین (از هلدینگ فناپ) بودم و گپ جذابی در مورد بازاریابی و حاشیه های پیرامونش در صنعت بانک و پرداخت رقم زدیم. امیدوارم محتوای این اپیزود، برای شما علاقمندان بازاریابی و فعالان صنعت بانک و پرداخت هم مفید بوده باشه.

https://castbox.fm/vb/466810018

E00 | مقدمه طور:

این اپیزود صفر پادکسته و توی اون در مورد چند تا نکته، توضیحاتی رو دادم که شنیدنشون خالی از لطف نیست: چرا پادکست؟ چرا بازاریابی؟ چرا خودمانی؟ چرا نویز و صدای پیرامونی؟ و چند تا نکته دیگه …

https://castbox.fm/vb/465203374پاسخی بگذارید